Novinky

Předváděcí let nové sedmé generace letadel Cirrus

31.1. 2024

Vystoupejte s námi k novým výšinám: Připojte se k nám a zažijte nezapomenutelný předváděcí let! 
Připravte se povznést své smysly a zažít vzrušující zážitek v oblacích! S potěšením vás zveme na exkluzivní předváděcí letovou akci, která se koná 7. února na LKPM Příbram, 8. února na LZPP Piešťany a 9. února na LKKU Kunovice.
Představte si vítr ve vlasech, úchvatné výhledy pod sebou a radost z letu v nejmodernějším letadle Cirrus . Není to jen akce, je to příležitost proměnit své letecké sny ve skutečnost!
 Podrobnosti o akci:
7. února: LKPM Příbram
8. února: LZPP Piešťany
9. února: LKKU Kunovice
Rezervace je nutná:
Abyste si zajistili své místo na obloze, je rezervace nutná! Využijte příležitosti stát se součástí tohoto mimořádného dobrodružství a rezervujte si svůj ukázkový let již nyní. Nenechte si ujít příležitost plachtit v oblacích a stát se svědkem světa ze zcela nové perspektivy.
Jak si rezervovat:
Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 066 706, nebo emailem na [email protected] a rezervujte si své místo na tuto leteckou podívanou. Počet míst je omezen, takže jednejte rychle a zajistěte si, že o životní letecký zážitek nepřijdete!
Připojte se k nám a zažijte let svého života!

Ďalšie novinky

Mohlo by vás tiež zaujímať

Společnost Cirrus právě představila svou sedmou generaci, která mění pravidla hry a představuje inovační skok. Tato špičková verze je výsledkem neúnavného výzkumu a slibuje bezkonkurenční výkon a efektivitu. Připravte se na změnu, protože Cirrus nastavuje nový vysoký standart v osobní letecké dopravě. Připravte se na budoucnost - Cirrus 7. generace je zde, aby nově ukázal, co je možné. Vše je na dosah.

Inovace, kvalita a především bezpečnost: to jsou atributy letadel Cirrus, které zákazníci oceňují. V roce 2022 bylo dodáno 539 letadel řady SR a 90 proudových letounů Vision Jet. Letadla řady SR dominují trhu už 21. rokem. Vision Jet je nejprodávanějším tryskovým letadlem počtvrté v řadě. Poprvé se stává vůbec nejprodávanějším turbínovým letadlem. Předběhl i všechny své turbovrtulové konkurenty.