Novinky

CIRRUS AIRCRAFT PŘEDSTAVUJE 7. GENERACI LETADEL

16.1. 2024

Skok do budoucnosti osobního letecké dopravy

 

11.01.2024 se zapíše jako přelomový okamžik pro letecké nadšence i profesionály. Společnost Cirrus Aircraft hrdě představila svou 7. generaci letadel, která přináší novou éru inovací, bezpečnosti a jednoduchosti v osobním letectví.

 

Základem půvabu letadel 7. generace je celoživotní závazek společnosti Cirrus Aircraft k inovacím. Nový model, který je průkopníkem pokrokových technologií, obsahuje nejmodernější avioniku, materiály a technické vymoženosti, které nově definují zážitek z létání. Od elegantního aerodynamického designu až po vyspělý pohonný systém Cirrus nadále posouvá hranice možností ve světě osobního letecké dopravy.

Bezpečnost nadále zůstává nejdůležitější misí společnosti Cirrus Aircraft, a 7. generace řady SR není výjimkou. Tento letoun, vybavený nejnovějšími bezpečnostními prvky, včetně rozšířených možností autopilota a intuitivních navigačních systémů, nastavuje nový standard bezpečnosti za letu. Piloti i cestující mohou vzlétnout do oblak s jistotou, protože vědí, že Cirrus upřednostnil jejich pohodu, ale nikdy neopomněl jejich bezpečnost.

Jednoduchost je jádrem celé nové 7. generace. Cirrus Aircraft hladce integruje nejmodernější technologie s uživatelsky přívětivým designem. Kokpit odráží snahu o intuitivní a zjednodušený zážitek pro piloty, což zajišťuje, že létání zůstává přístupné a příjemné pro nadšence všech úrovní. Společnost Cirrus věří, že jednoduchost by měla umocňovat radost z létání, a 7. generace tuto zásadu bez problémů ztělesňuje.

Osobní letectví je již dlouho snem mnoha lidí a Cirrus Aircraft tento sen přibližuje realitě. Se zaměřením na posílení individuálních schopností a s vášní pro podporu komunity pilotů zve Cirrus nadšence na cestu, na níž nebe již není limitem, ale začátkem nekonečných možností.

Uvedení 7. generace letadel Cirrus Aircraft na trh je důkazem závazku značky k inovacím, bezpečnosti, jednoduchosti a rozvoji osobního letectví. S tím, jak se osobní letecká doprava vyvíjí, Cirrus nadále stoupá nad ostatní a nastavuje vysoký standard pro vzrušující, bezpečné a dostupné létání.

Ďalšie novinky

Mohlo by vás tiež zaujímať

Zažijte nejnovější inovace, nekompromisní bezpečnost, maximální výkon, inovativní design a absolutní komfort letadel Cirrus sedmé Generace na vlastní kůži.

Inovace, kvalita a především bezpečnost: to jsou atributy letadel Cirrus, které zákazníci oceňují. V roce 2022 bylo dodáno 539 letadel řady SR a 90 proudových letounů Vision Jet. Letadla řady SR dominují trhu už 21. rokem. Vision Jet je nejprodávanějším tryskovým letadlem počtvrté v řadě. Poprvé se stává vůbec nejprodávanějším turbínovým letadlem. Předběhl i všechny své turbovrtulové konkurenty.