Novinky

Cirrus Aircraft expanduje na Slovensko: na letisku v Piešťanoch vyrastú hangáre za milióny eur

8.12. 2022

Již na podzim roku 2023 se letiště Piešťany rozroste o tři zbrusu nové, maximálně kvalitní a moderní hangáry s administrativními prostory, které nabídnou hned několik benefitů v jednom. AIRPARK Piešťany poskytne budoucím provozovatelům nejen dostatečný prostor a pohodlí nových budov, ale i komplexní související služby a také možnost tankování leteckého paliva.   

 

Investiční projekt společností Aircraft Management, BTK Group a Cirrus Aircraft CZ vznikl se záměrem vytvoření zázemí pro provozovatele všeobecného letectví, obchodní letecké dopravy  a Cirrus Training Centra – prémiové letecké školy v dojezdové vzdálenosti pro klienty z Bratislavy.

Investice v hodnotě několika milionů euro zásadním způsobem přispěje ke slibnému rozvoji Letiště Piešťany. „Jedná se o největší investici do infrastruktury za poslední roky. Věřím, že to bude jasný signál pro další potenciální partnery, že to s pokračováním intenzivního rozvoje letiště myslíme vážně,“ řekl Bohumil Klečák, ředitel Letiště Piešťany.

Klimatizované a vyhřívané budovy poskytnou komfort novostavby, pečlivě vybrané materiály a vybavení, spolehlivá a odolná hangárová vrata i reprezentativní přídavné kancelářské prostory a zázemí pro posádku a personál. Leteckým provozovatelům budou k dispozici komplexní hangárovací služby, včetně přípravy letadla k letu, i možnost tankování paliva JET A-1,  Avgas 100LL a Natural 95.

Samotné letiště Piešťany nabízí projektu několik dalších výhod, zejména pokud jde o jeho status mezinárodního letiště, dostatečnou a zpevněnou dráhu, četnost provozu, technické vybavení a v neposlední řadě možnost využití přístrojového přiblížení.

Pokud máte dotazy k projektu a jeho možnostem nebo máte zájem o rezervaci prostoru, pište na e-mailovou adresu [email protected] nebo volejte na telefonní číslo +420 773 066 706.

Ďalšie novinky

Mohlo by vás tiež zaujímať

Zažijte nejnovější inovace, nekompromisní bezpečnost, maximální výkon, inovativní design a absolutní komfort letadel Cirrus sedmé Generace na vlastní kůži.

Společnost Cirrus právě představila svou sedmou generaci, která mění pravidla hry a představuje inovační skok. Tato špičková verze je výsledkem neúnavného výzkumu a slibuje bezkonkurenční výkon a efektivitu. Připravte se na změnu, protože Cirrus nastavuje nový vysoký standart v osobní letecké dopravě. Připravte se na budoucnost - Cirrus 7. generace je zde, aby nově ukázal, co je možné. Vše je na dosah.