Poslední dvě letadla k dodání v roce 2021 s možností zkrácených odpisů a nové výcvikové letadlo ve flotile Cirrus Training Centra

Poslední dvě letadla s dodáním v roce 2021 je možné u společnosti Cirrus Aircraft zakoupit
jako výhodnou investici ve zvýhodněném režimu zkrácených daňových odpisů. Další
skvělou zprávou je, že flotilu Cirrus Training Centra na letišti v Příbrami posílí už druhé
letadlo série TRAC, Cirrus SR20 G6 Perspective+ reg. OK-PUL. Nejbezpečnější a
nejpokrokovější výcvik je zase o něco dostupnější.

Hmotný majetek zařazený ve druhé odpisové skupině, kam spadají právě i letadla pořízená do 31. prosince 2021, je aktuálně možné odepsat bez přerušení za 24 měsíců, místo obvyklých 5 let. V prvních 12 měsících navíc můžete uplatnit odpisy až do výše 60 % investice. Dočasné zavedení mimořádných odpisů pozitivně ovlivní i finanční leasing a v daném období vzniká možnost uzavřít leasingovou smlouvu s dobou trvání pouze 12 nebo 24 měsíců. Této unikátní příležitosti můžete využít už jen na poslední dvě letadla Cirrus, konkrétně na model SR22 a předváděcí SR22T. 

Piloty pak určitě potěší zpráva o posílení naší výcvikové flotily o nové letadlo série TRAC SR20 Generation 6 reg. OK-PUL. To se připojuje k letadlu SR20 Generation 6 reg. OK-CPS, které je úspěšně v provozu už od začátku roku 2021. 
Obě letadla mají stejnou výbavu, včetně klimatizace, TCASu, Terrain Warningu, satelitního datalinku, zdvojeného ADAHRS systému, velkými 12palcovými displeji atd.
Oba letouny jsouvybaveny motorem Lycoming IO-390 o výkonu 215 koní, který zaručuje spolehlivost a účinnost až 2400 hodin před generální opravou, a má odolnou celokompozitovou konstrukci draku s charakteristickým padákovým systémem Cirrus Airframe Parachute System® (CAPS®). Je tedy jedním z nejbezpečnějších a nejuniverzálnějších výcvikových letounů současnosti.
Řada TRAC je dále obohacena o širokou škálu interaktivního, na míru šitého obsahu letového výcviku realizovaného prostřednictvím Cirrus ApproachTM, včetně online kurzů, poutavých videí a široce oceňované iFOM (interaktivní letové provozní příručky) pro pohodlné učení kdekoli na světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *