O nás

Jsme druhým největším evropským provozovatelem a prodejcem vysoce komfortních a bezpečných letadel CIRRUS. Přečtěte si příběh naší společnosti a blíže poznejte náš tým.

Mise

Fungovat vždy jako spolehlivý partner pro naše zákazníky a nabízet jim nejmodernější produkty a služby v nejvyšší kvalitě.

Vize

Vedení globálního odvětví všeobecného letectví formováním budoucnosti, zachováním provozní síly a uznání vybraného zaměstnavatele.

Hodnoty

Vize, bezúhonnost, vášeň, důvěra, inovace a bezpečnost.

 • 2015
  Vznik společnosti Cirrus Aircraft CZ s.r.o
 • 2016
  Audit a následná certifikace Platinového Cirrus Training Centra
 • 2017
  Získání ocenění „2. nejlepší prodejce mimo severoamerický trh za rok 2017
 • 2018
  Největší provozovatel letadel Cirrus v Evropě.

Náš tým

Ing. Dobroslav Chrobák
Ing. Dobroslav Chrobák
ředitel společnosti
Ředitel společnosti a manažer prodeje od roku 2010, Dobroslav Chrobák, je oddaný a vášnivý letec s více než 25 lety plných letových a obchodních hodin. Má celkem 4000 letových hodin na rozmanitém sortimentu letadel z toho 1 500 na letadlech Cirrus. Je letový instruktor s kvalifikací pro výcvik IFR a certifikátem standardizovaného pilota – instruktora od výrobce letadel Cirrus Platinum CSIP (Cirrus Standardized Instructor Pilot). Je taky vedoucím výcviku ATO Cirrus Aircraft a zodpovědným instruktorem Cirrus Training Centra. Létá více než 20 typů letadel včetně kluzáků, akrobacie a vlekání. Jeho největším a nejrychlejším letadlem v zápisníku letů je Aero L39 Albatros. V lednu 2015 získal od Cirrus Aircraft ocenění za nejlepšího prodejce mimo severoamerický trh, THE BEST ISC SALES PERSON 2014, za velice úspěšný rok 2014 jako QUOTA CLUB 2014 za překročení plánu o 450%. V lednu 2018 získal ocenění The Best Cirrus Sales Agent roku 2017 a taky ocenění za překročení kvót v roce 2017.
Ing. Roman Matyáš
Instruktor
Druhý standardizovaný pilot a instruktor - CSIP, Roman Matyáš, je již od roku 2015 nedílnou součástí týmu. Ačkoli v současnosti pracuje jako First Officer v letecké společnosti, nadále to nebrání jeho externí spolupráci s výcvikovým centrem. S celkovým náletem 2500 letových hodin z toho 1900 hodin na letounu Cirrus trpělivě předává cenné znalosti studentům a zákazníkům naší společnosti. Je taky doktorandem ČVUT, studentem třetího vysokoškolského stupně v oboru Provoz a řízení letecké dopravy a připravuje svou dizertaci k ukončení studia.
Bc. Adam Mazánek
Bc. Adam Mazánek
Oddaný pilot a instruktor výcvikové organizace - TCI (Training Centre Instructor) od roku 2017, Adam Mazánek je současně studentem posledního ročníku ČVUT v oboru Letecká doprava. Pomáhá našim studentům na cestě k pilotní licenci jak ve vzduchu, tak na zemi. Má již bezmála 400 letových hodin na letounu Cirrus a 100 instruktorských hodin.
Aleš Veselý
Instruktor
Tomáš Deutsch
Instruktor
Miroslav Srnec
Instruktor
Andrej Mrocek
Instruktor
Katarína Hlavačková
Katarína Hlavačková
Součástí nadšeného týmu je od roku 2016, kdy již během studia vysoké školy pracovala pro Cirrus jako stážistka. Po úspěšném absolvování Žilinské univerzity v oboru Letecká doprava a získání svých kvalifikací se stala korporátní a safety pilotkou. Dnes má na letadlech Cirrus téměř 1000 hodin. Je taky Safety manager schválené organizace pro výcvik, pomáhá v plynulém běhu organizace a dolaďování detailů všech výcviků.
Kristýna Lantorová
Kristýna Lantorová
Specialistka administrace, Kristýna Lantorová je se společností téměř od její vzniku a odpovídá za její administraci včetně fakturace.
Jitka Horáčková
Office Manager, Jitka Horáčková je členem týmu Cirrus od roku 2017 a pomáhá s jakoukoli vzniklou administrací, registrací nových letounů a přípravou eventů.