Novinky

První proudový letoun z rodiny Cirrus – Vision Jet G2 našel svého majitele v ČR

29.1. 2021

Vision Jet

V Česku poprvé můžeme pravidelně spatřit letoun z továrny Cirrus – Vision jet G2 s označením 2-DBRV v luxusním barevném provedení v té nejlepší výbavě.

Majitel, který je věrným zákazníkem Cirrus Aircraft, si tak ke své SR22T připisuje tento jedinečný kousek, který mu zajistí mnohem větší rozptyl možností pro jeho cestování a byznys. 

První návštěvu Vision jet u nás bylo možno spatřit v září 2019 na letišti v Příbrami, kde probíhalo jeho slavnostní předvedení. Krátce po jeho prezentaci naši republiku opustil, a tak máme obrovskou radost z toho, že se nyní Cirrus Vision Jet G2 do našeho vzdušném prostoru vrací. A že bude na co se dívat.

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

S velkou radostí vám oznamujeme, že naše Cirrus Training Center nově může nabídnout dva Cirrus standardizované examinátory s osvědčením vydaným dle Part-FCL .

Zveme Vás na Zimní školení 2022, které se opět uskuteční online a tento rok zcela bez poplatků! Věříme, že bude přínosné pro Vaši bezpečnost a zároveň bezpečnost všeobecného letectví. Rezervujte si své místo na online Zimním školení 2022 již dnes! Přístup ke školení obdržíte pouze na základě této registrace.

United Aviate Academy (UAA) zakoupila pro svůj výukový program flotilu pětadvaceti letounů TRAC SR20. Tyto moderní, vysoce výkonné letouny budou využívány pro počáteční výcvik pilotů na letecké akademii provozované jednou z nejvýznamnějších amerických leteckých společností – United Airlines.