Novinky

Cirrus Training Center rozšiřuje služby a nabízí dva nové examinátory

5.8. 2022

S velkou radostí vám oznamujeme, že naše Cirrus Training Center nově může nabídnout dva Cirrus standardizované examinátory s osvědčením vydaným dle Part-FCL .

Piloti a instruktoři Martin Miček a Aleš Veselý jsou nyní oprávněni k provádění zkoušek dovedností PPL(A), prodloužení oborné způsobilosti třídní kvalifikace SEP(land) a přístrojové kvalifikace.Všichni naši profesionální letoví instruktoři jsou zkušení piloti s mnohaletou praxí, kteří zároveň prošli rozsáhlým leteckým výcvikem na letadlech Cirrus. Přísná bezpečnostní politika Cirrus Aircraft, standardizované letové provozní příručky, osnovy a postupy zajišťují, že Váš letecký výcvik bude v souladu s celosvětovým standardem výcviku pilotů společnosti Cirrus.

Neváhejte nás proto kontaktovat, pokud se blíží expirace Vaší kvalifikace nebo se nemůžete rozhodnout, jakou výcvikovou organizaci zvolit. Nyní jsou naše služby kompletní – od zahájení výcviku až po finální přezkoušení s Cirrus standardizovaným examinátorem.

 

 

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

Zveme Vás na Zimní školení 2022, které se opět uskuteční online a tento rok zcela bez poplatků! Věříme, že bude přínosné pro Vaši bezpečnost a zároveň bezpečnost všeobecného letectví. Rezervujte si své místo na online Zimním školení 2022 již dnes! Přístup ke školení obdržíte pouze na základě této registrace.

United Aviate Academy (UAA) zakoupila pro svůj výukový program flotilu pětadvaceti letounů TRAC SR20. Tyto moderní, vysoce výkonné letouny budou využívány pro počáteční výcvik pilotů na letecké akademii provozované jednou z nejvýznamnějších amerických leteckých společností – United Airlines.

Rok 2021 byl pro společnost Cirrus Aircraft dalším silným rokem, přičemž řada SR si již dvacátý rok po sobě udržuje status nejprodávanějšího letadla v oblasti jednomotorových vysokovýkonných pístových letadel, a Vision Jet® je již třetí rok po sobě nejprodávanějším proudovým letadlem v oblasti osobního letectví.