Novinky

Cirrus Aircraft Zimní školení 2024

10.3. 2024

Vážení zájemci,

dovolujeme si Vás znovu pozvat na velmi oblíbené zimní školení, které se opět uskuteční on-line. Na základě cenné zpětné vazby jsme pečlivě zvážili a provedli vylepšení, abychom zajistili, že letošní seminář bude ještě kvalitnější.

 

Školení proběhne 14.3.2024 , a bude zpoplatněno 500 KČ/ 20 EUR. Obsah bude následně přístupný po dobu 14 dní. 

 

Stejně jako v loňském roce na Vás čeká nabitý program, ve kterém nebude chybět rozbor nehod a incidentů v ČR a SR za rok 2023, novinky ze semináře o všeobecném letectví, postupy pro lety IFR - zaměřeno na PBN a další odborné přednášky. 

 

Po zhlédnutí povinných částí obsahu obdržíte automaticky vygenerovaný certifikát a potvrzení o absolvování školení do zápisníku (k případnému tisku). 

 

Upozorňujeme, že absolvovat toto školení je povinné pro všechny, kteří chtějí zastávat funkci velícího pilota v letadlech provozovatele Cirrus Aircraft Management s.r.o.


Školení z rozboru nehod je povinné pro všechny piloty dle předpisu L-13.

Pro zařazení do školení je potřeba se přihlásit a uvést své jméno, příjmení, e-mail a v případě potřeby fakturační adresu.

Rezervace zde

Kontakt pro případ potíží s rezervací +420 777 066 373 (Katarína Chrobáková).

Těšíme se na Vaši účast!

Tým Cirrus Aircraft CZ

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

Zažijte nejnovější inovace, nekompromisní bezpečnost, maximální výkon, inovativní design a absolutní komfort letadel Cirrus sedmé Generace na vlastní kůži.

Společnost Cirrus právě představila svou sedmou generaci, která mění pravidla hry a představuje inovační skok. Tato špičková verze je výsledkem neúnavného výzkumu a slibuje bezkonkurenční výkon a efektivitu. Připravte se na změnu, protože Cirrus nastavuje nový vysoký standart v osobní letecké dopravě. Připravte se na budoucnost - Cirrus 7. generace je zde, aby nově ukázal, co je možné. Vše je na dosah.