Novinky

Cirrus Aircraft pořádá Zimní školení 2023 opět zcela zdarma: Zaregistrujte se

2.2. 2023

Zveme Vás na Zimní školení 2023, které se opět uskuteční online a tento rok znovu zdarma!

Bezpečnost je pro nás absolutní prioritou. Proto se Cirrus Aircraft opět stává sponzorem letošního online zimního školení, které máte k dispozici zcela bez poplatků. Školení bude publikováno online 24. 2. 2023.
Požadovaný termín dokončení je 31. 3. 2023.

Můžete se těšit na zajímavé prezentace přímo od instruktorů našeho Cirrus Training Centra. Témata budou následovná:

  • Rozbory nehod
  • Nouzové postupy
  • Novinky ze semináře o všeobecném letectví
  • Řízení rizik v jednopilotním provozu
  • Shrnutí změn v letových příručkách Cirrus a mnoho dalšího

 

Součástí kurzu je krátký kvíz z obsahu školení. Po úspěšném dokončení bude automaticky vygenerován certifikát o absolvování Zimního školení 2023, který bude zaslán v elektronické podobě na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

 Upozorňujeme, že absolvování rozboru nehod je povinné pro všechny piloty dle předpisu L-13. Absolvování Zimního školení 2023 je povinné pro všechny, kteří chtějí zastávat funkci velícího pilota v letadlech provozovatele Cirrus Aircraft Management s.r.o.

 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na +420 773 066 373 (Katarína Chrobáková), nebo na [email protected].


 
Těšíme se na vaši účast!
Tým Cirrus Aircraft CZ
NA ZIMNÍ ŠKOLENÍ CIRRUS AIRCRAFT 2023 SE ZAREGISTRUJTE ZDE.

* Registrace je podmínkou pro udělení přístupu ke kurzu. Pokud Vám po registraci nepřijde e-mail s přihlašovacím linkem, zkontrolujte složku se spamem.


Pokud máte zájem, můžete svou bezpečnost zvýšit i absolvováním kurzů z online výukového portálu cirrusapproach.com. Kurz CAPS je k dispozici zdarma.

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

Společnost Cirrus Aircraft s hrdostí oznamuje že do nejlépe prodávaného osobního jetu na světě, Cirrus Vision Jetu, byly přidány nové pokročilé funkce Auto Radar od společnosti Garmin® a připojení Cirrus IQ™. Tato vylepšení nyní pilotům poskytují zvýšené povědomí o situaci a připojení během všech fází předletových a letových činností.

Western Michigan University zakoupila 32 letadel Cirrus řady TRAC SR v rámci rozšíření flotily své letecké fakulty. Western Michigan University dlouhodobě využívá technologie a propracovanost letadel Cirrus pro pokročilý letecký výcvik studentů.