Novinky

Cirrus Aircraft pořádá Zimní školení 2023 opět zcela zdarma: Zaregistrujte se

2.2. 2023

Zveme Vás na Zimní školení 2023, které se opět uskuteční online a tento rok znovu zdarma!

Bezpečnost je pro nás absolutní prioritou. Proto se Cirrus Aircraft opět stává sponzorem letošního online zimního školení, které máte k dispozici zcela bez poplatků. Školení bude publikováno online 24. 2. 2023.
Požadovaný termín dokončení je 31. 3. 2023.

Můžete se těšit na zajímavé prezentace přímo od instruktorů našeho Cirrus Training Centra. Témata budou následovná:

  • Rozbory nehod
  • Nouzové postupy
  • Novinky ze semináře o všeobecném letectví
  • Řízení rizik v jednopilotním provozu
  • Shrnutí změn v letových příručkách Cirrus a mnoho dalšího

 

Součástí kurzu je krátký kvíz z obsahu školení. Po úspěšném dokončení bude automaticky vygenerován certifikát o absolvování Zimního školení 2023, který bude zaslán v elektronické podobě na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

 Upozorňujeme, že absolvování rozboru nehod je povinné pro všechny piloty dle předpisu L-13. Absolvování Zimního školení 2023 je povinné pro všechny, kteří chtějí zastávat funkci velícího pilota v letadlech provozovatele Cirrus Aircraft Management s.r.o.

 
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na +420 773 066 373 (Katarína Chrobáková), nebo na [email protected].


 
Těšíme se na vaši účast!
Tým Cirrus Aircraft CZ
NA ZIMNÍ ŠKOLENÍ CIRRUS AIRCRAFT 2023 SE ZAREGISTRUJTE ZDE.

* Registrace je podmínkou pro udělení přístupu ke kurzu. Pokud Vám po registraci nepřijde e-mail s přihlašovacím linkem, zkontrolujte složku se spamem.


Pokud máte zájem, můžete svou bezpečnost zvýšit i absolvováním kurzů z online výukového portálu cirrusapproach.com. Kurz CAPS je k dispozici zdarma.

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

Inovace, kvalita a především bezpečnost: to jsou atributy letadel Cirrus, které zákazníci oceňují. V roce 2022 bylo dodáno 539 letadel řady SR a 90 proudových letounů Vision Jet. Letadla řady SR dominují trhu už 21. rokem. Vision Jet je nejprodávanějším tryskovým letadlem počtvrté v řadě. Poprvé se stává vůbec nejprodávanějším turbínovým letadlem. Předběhl i všechny své turbovrtulové konkurenty.

Již létě roku 2023 se letiště Piešťany rozroste o tři zbrusu nové, maximálně kvalitní a moderní hangáry s administrativními prostory, které nabídnou hned několik benefitů v jednom. AIRPARK Piešťany poskytne budoucím provozovatelům nejen dostatečný prostor a pohodlí nových budov, ale i komplexní související služby a také možnost tankování leteckého paliva.

S velkou radostí vám oznamujeme, že naše Cirrus Training Center nově může nabídnout dva Cirrus standardizované examinátory s osvědčením vydaným dle Part-FCL .