Novinky

Cirrus Aircraft pořádá Zimní školení 2022 zdarma: Zaregistrujte se

18.3. 2022

Zveme Vás na Zimní školení 2022, které se opět uskuteční online a tento rok zcela bez poplatků! Věříme, že bude přínosné pro Vaši bezpečnost a zároveň bezpečnost všeobecného letectví. Rezervujte si své místo na online Zimním školení 2022 již dnes! Přístup ke školení obdržíte pouze na základě této registrace. 

Zveme Vás na Zimní školení 2022, které se opět uskuteční online a tento rok zcela bez poplatků! Věříme, že bude přínosné pro Vaši bezpečnost a zároveň bezpečnost všeobecného letectví.

Rezervujte si své místo na online Zimním školení 2022 již dnes! Přístup ke školení obdržíte pouze na základě této registrace.

Program je jedinečný jako vždy, nebude chybět rozbor nehod, prevence leteckých iluzí, SRM (single pilot resource management), frazeologie a další prezentace pro oprášení vědomostí. Přednášet budou zkušení lektoři, které budete moct v případě dotazů k obsahu kontaktovat přímo v portálu prostřednictvím zprávy.

Školení bude zahájeno online 25. 3. 2022, přístup k obsahu obdržíte  e-mailem.Prezentace budou následně přístupné po dobu 14 dnů. Po zhlédnutí školení je potřeba úspěšně projít krátkým online testem z obsahu jednotlivých modulů dle Vašeho výběru, na jehož základě obdržíte potvrzení o absolvování školení.

Upozorňujeme, že absolvovat toto školení je povinné pro všechny, kteří chtějí zastávat funkci velícího pilota v letadlech provozovatele Cirrus Aircraft Management s.r.o. Školení z rozboru nehod je povinné pro všechny piloty dle předpisu L-13.

Registrace k Zimnímu školení 2022 ZDE.

Kontakt pro případ potíží s rezervací: [email protected], +420 777 066 373 (Katarína Hlavačková), +420 773 066 706 (Dobroslav Chrobák).

Těšíme se na Vaši účast!

Tým Cirrus Aircraft CZ

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

S velkou radostí vám oznamujeme, že naše Cirrus Training Center nově může nabídnout dva Cirrus standardizované examinátory s osvědčením vydaným dle Part-FCL .

United Aviate Academy (UAA) zakoupila pro svůj výukový program flotilu pětadvaceti letounů TRAC SR20. Tyto moderní, vysoce výkonné letouny budou využívány pro počáteční výcvik pilotů na letecké akademii provozované jednou z nejvýznamnějších amerických leteckých společností – United Airlines.

Rok 2021 byl pro společnost Cirrus Aircraft dalším silným rokem, přičemž řada SR si již dvacátý rok po sobě udržuje status nejprodávanějšího letadla v oblasti jednomotorových vysokovýkonných pístových letadel, a Vision Jet® je již třetí rok po sobě nejprodávanějším proudovým letadlem v oblasti osobního letectví.