Novinky

Cirrus Aircraft oslavuje 9 000 dodaných letadel řady SR exkluzivní limitovanou edicí

10.5. 2023

Cirrus Aircraft

Společnost Cirrus Aircraft představila novou limitovanou edici letadel inspirovanou celosvětovými destinacemi, která je věnována 9 000. dodávce letadel řady SR. Tato edice je poctou tisícům majitelům letadel Cirrus, a možnosti jejich cestování do různých destinací bez omezení a hranic. Ať už jde o rozvoj podnikání, trávení volného času s rodinou nebo poznávání světa, majitelé letadel Cirrus ho zažívají s maximální intenzitou z pohodlí svých špičkových a luxusních letadel řady SR.

Od samého okamžiku, kdy se zákazník stane majitelem letadla Cirrus, má možnost spolupracovat s designovým studiem Xi Design Studio. Tento vynikající tým odborníků se specializuje na personalizaci letadla, tak aby bylo naprosto unikátní a dokonale připravené pro individuální potřeby. Studio Xi Design bylo založeno v roce 2009 a stalo se klíčovým partnerem pro vytvoření jedinečného letadla Cirrus. Tým využívá pokročilých technologií, prvotřídního inženýrství, lakování a povrchové úpravy, aby připravil majitelům letadel Cirrus exkluzivní zážitek při každém letu.

Designové studio Xi společnosti Cirrus Aircraft předvádí svou uměleckou zručnost prostřednictvím působivé limitované edice s odvážným designem a barevností. Tematicky pojmenované návrhy limitované edice "Balos", "Láva", "Magma" a "Santorini" byly inspirovány různými mezinárodními destinacemi a ilustrují řadu prémiových a na míru vyráběných barevných schémat a provedení. Ve spolupráci se společností Sherwin-Williams společnost Cirrus Aircraft přepracovala charakteristické odstíny, konkrétně oranžovou Lava a modrou Aegean, a vytvořila tak výraznou a neotřelou barevnou paletu.
Na památku devítitisící dodávky letadla řady SR bylo číslo 9 tematicky začleněno do celého designu. Ikonografie devítky se prolnula s elegantní a aerodynamickou linií trupu. Téma se promítlo i do interiéru kabiny s několika zakázkovými prvky na sedadlech a výšivkách.

Zároveň společnost Cirrus Aircraft představila nově navržené podlahové podložky Cirrus All-Weather Floor Liners, speciálně navržené pro dobrodružné cestování, k ochraně podlahy letadla před blátem, pískem, vodou, špínou a dalšími vlivy. Každá vložka je opatřena štítkem připomínajícím výrobní milník. K dispozici jsou i standardní podlahové podložky All-Weather Floor Liners pro letouny G1-G6 řady SR. Kromě toho obdrží každý majitel 9 000. limitované výrobní série nově představená sluchátka Bose A30 a hodinky D2™ Aviation od společnosti Garmin® International s přizpůsobenými řemínky odpovídajícími 9 000. výrobní sérii, které zajistí prémiový zážitek z letu.

"Řada SR nadále rozvíjí životy lidí, podnikání a představivost, přičemž jsme dosáhli dalšího významného milníku v oblasti dodávek letadel," uvedl Zean Nielsen, výkonný ředitel společnosti Cirrus Aircraft. "Naše designové studio shromáždilo inspiraci optikou našich zákazníků, možnostmi cestování po celém světě a svobodou, kterou osobní letectví nabízí. Devítitisící dodávka letounů řady SR znamená, že 9 000 majitelů žije svůj Cirrus Life, který jim umožňuje už více než dvě desetiletí nejprodávanější letoun ve své třídě. Řada SR patří k vůbec nejbezpečnějším letadlům na světě, protože disponuje systémem Cirrus Airframe Parachute System® (CAPS®) a sadou integrovaných bezpečnostních prvků již ve standardní výbavě. Díky rozšířenému ekosystému vlastnictví letadel jsme nadšeni, že můžeme i nadále seznamovat více lidí s programem osobního letectví,“ dodal Nielsen.
 

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

Zažijte nejnovější inovace, nekompromisní bezpečnost, maximální výkon, inovativní design a absolutní komfort letadel Cirrus sedmé Generace na vlastní kůži.

Společnost Cirrus právě představila svou sedmou generaci, která mění pravidla hry a představuje inovační skok. Tato špičková verze je výsledkem neúnavného výzkumu a slibuje bezkonkurenční výkon a efektivitu. Připravte se na změnu, protože Cirrus nastavuje nový vysoký standart v osobní letecké dopravě. Připravte se na budoucnost - Cirrus 7. generace je zde, aby nově ukázal, co je možné. Vše je na dosah.