Novinky

Cirrus Aircraft oslavuje 9 000 dodaných letadel řady SR exkluzivní limitovanou edicí

10.5. 2023

Cirrus Aircraft

Společnost Cirrus Aircraft představila novou limitovanou edici letadel inspirovanou celosvětovými destinacemi, která je věnována 9 000. dodávce letadel řady SR. Tato edice je poctou tisícům majitelům letadel Cirrus, a možnosti jejich cestování do různých destinací bez omezení a hranic. Ať už jde o rozvoj podnikání, trávení volného času s rodinou nebo poznávání světa, majitelé letadel Cirrus ho zažívají s maximální intenzitou z pohodlí svých špičkových a luxusních letadel řady SR.

Od samého okamžiku, kdy se zákazník stane majitelem letadla Cirrus, má možnost spolupracovat s designovým studiem Xi Design Studio. Tento vynikající tým odborníků se specializuje na personalizaci letadla, tak aby bylo naprosto unikátní a dokonale připravené pro individuální potřeby. Studio Xi Design bylo založeno v roce 2009 a stalo se klíčovým partnerem pro vytvoření jedinečného letadla Cirrus. Tým využívá pokročilých technologií, prvotřídního inženýrství, lakování a povrchové úpravy, aby připravil majitelům letadel Cirrus exkluzivní zážitek při každém letu.

Designové studio Xi společnosti Cirrus Aircraft předvádí svou uměleckou zručnost prostřednictvím působivé limitované edice s odvážným designem a barevností. Tematicky pojmenované návrhy limitované edice "Balos", "Láva", "Magma" a "Santorini" byly inspirovány různými mezinárodními destinacemi a ilustrují řadu prémiových a na míru vyráběných barevných schémat a provedení. Ve spolupráci se společností Sherwin-Williams společnost Cirrus Aircraft přepracovala charakteristické odstíny, konkrétně oranžovou Lava a modrou Aegean, a vytvořila tak výraznou a neotřelou barevnou paletu.
Na památku devítitisící dodávky letadla řady SR bylo číslo 9 tematicky začleněno do celého designu. Ikonografie devítky se prolnula s elegantní a aerodynamickou linií trupu. Téma se promítlo i do interiéru kabiny s několika zakázkovými prvky na sedadlech a výšivkách.

Zároveň společnost Cirrus Aircraft představila nově navržené podlahové podložky Cirrus All-Weather Floor Liners, speciálně navržené pro dobrodružné cestování, k ochraně podlahy letadla před blátem, pískem, vodou, špínou a dalšími vlivy. Každá vložka je opatřena štítkem připomínajícím výrobní milník. K dispozici jsou i standardní podlahové podložky All-Weather Floor Liners pro letouny G1-G6 řady SR. Kromě toho obdrží každý majitel 9 000. limitované výrobní série nově představená sluchátka Bose A30 a hodinky D2™ Aviation od společnosti Garmin® International s přizpůsobenými řemínky odpovídajícími 9 000. výrobní sérii, které zajistí prémiový zážitek z letu.

"Řada SR nadále rozvíjí životy lidí, podnikání a představivost, přičemž jsme dosáhli dalšího významného milníku v oblasti dodávek letadel," uvedl Zean Nielsen, výkonný ředitel společnosti Cirrus Aircraft. "Naše designové studio shromáždilo inspiraci optikou našich zákazníků, možnostmi cestování po celém světě a svobodou, kterou osobní letectví nabízí. Devítitisící dodávka letounů řady SR znamená, že 9 000 majitelů žije svůj Cirrus Life, který jim umožňuje už více než dvě desetiletí nejprodávanější letoun ve své třídě. Řada SR patří k vůbec nejbezpečnějším letadlům na světě, protože disponuje systémem Cirrus Airframe Parachute System® (CAPS®) a sadou integrovaných bezpečnostních prvků již ve standardní výbavě. Díky rozšířenému ekosystému vlastnictví letadel jsme nadšeni, že můžeme i nadále seznamovat více lidí s programem osobního letectví,“ dodal Nielsen.
 

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

Zveme Vás na Zimní školení 2024, které se opět uskuteční online! Věříme, že bude přínosné pro Vaši bezpečnost a zároveň bezpečnost všeobecného letectví. Rezervujte si své místo na online Zimním školení 2024 již dnes! Přístup ke školení obdržíte pouze na základě této registrace.

Zažijte nejnovější inovace, nekompromisní bezpečnost, maximální výkon, inovativní design a absolutní komfort letadel Cirrus sedmé Generace na vlastní kůži.

Společnost Cirrus právě představila svou sedmou generaci, která mění pravidla hry a představuje inovační skok. Tato špičková verze je výsledkem neúnavného výzkumu a slibuje bezkonkurenční výkon a efektivitu. Připravte se na změnu, protože Cirrus nastavuje nový vysoký standart v osobní letecké dopravě. Připravte se na budoucnost - Cirrus 7. generace je zde, aby nově ukázal, co je možné. Vše je na dosah.