Novinky

Cirrus Aircraft expanduje na Slovensko: Na letišti v Piešťanech vyrostou hangáry za miliony eur

8.12. 2022

Cirrus Training Center

pilotní škola

Cirrus Aircraft

Letiště Piešťany

Již na podzim roku 2023 se letiště Piešťany rozroste o tři zbrusu nové, maximálně kvalitní a moderní hangáry s administrativními prostory, které nabídnou hned několik benefitů v jednom. AIRPARK Piešťany poskytne budoucím provozovatelům nejen dostatečný prostor a pohodlí nových budov, ale i komplexní související služby a také možnost tankování leteckého paliva.   

 

Investiční projekt společností Aircraft Management, BTK Group a Cirrus Aircraft CZ vznikl se záměrem vytvoření zázemí pro provozovatele všeobecného letectví, obchodní letecké dopravy  a Cirrus Training Centra – prémiové letecké školy v dojezdové vzdálenosti pro klienty z Bratislavy.

Investice v hodnotě několika milionů euro zásadním způsobem přispěje ke slibnému rozvoji Letiště Piešťany. „Jedná se o největší investici do infrastruktury za poslední roky. Věřím, že to bude jasný signál pro další potenciální partnery, že to s pokračováním intenzivního rozvoje letiště myslíme vážně,“ řekl Bohumil Klečák, ředitel Letiště Piešťany.

Klimatizované a vyhřívané budovy poskytnou komfort novostavby, pečlivě vybrané materiály a vybavení, spolehlivá a odolná hangárová vrata i reprezentativní přídavné kancelářské prostory a zázemí pro posádku a personál. Leteckým provozovatelům budou k dispozici komplexní hangárovací služby, včetně přípravy letadla k letu, i možnost tankování paliva JET A-1,  Avgas 100LL a Natural 95.

Samotné letiště Piešťany nabízí projektu několik dalších výhod, zejména pokud jde o jeho status mezinárodního letiště, dostatečnou a zpevněnou dráhu, četnost provozu, technické vybavení a v neposlední řadě možnost využití přístrojového přiblížení.

Pokud máte dotazy k projektu a jeho možnostem nebo máte zájem o rezervaci prostoru, pište na e-mailovou adresu [email protected] nebo volejte na telefonní číslo +420 773 066 706.

Další novinky

Mohlo by Vás také zajímat

Zveme Vás na Zimní školení 2024, které se opět uskuteční online! Věříme, že bude přínosné pro Vaši bezpečnost a zároveň bezpečnost všeobecného letectví. Rezervujte si své místo na online Zimním školení 2024 již dnes! Přístup ke školení obdržíte pouze na základě této registrace.

Zažijte nejnovější inovace, nekompromisní bezpečnost, maximální výkon, inovativní design a absolutní komfort letadel Cirrus sedmé Generace na vlastní kůži.

Společnost Cirrus právě představila svou sedmou generaci, která mění pravidla hry a představuje inovační skok. Tato špičková verze je výsledkem neúnavného výzkumu a slibuje bezkonkurenční výkon a efektivitu. Připravte se na změnu, protože Cirrus nastavuje nový vysoký standart v osobní letecké dopravě. Připravte se na budoucnost - Cirrus 7. generace je zde, aby nově ukázal, co je možné. Vše je na dosah.