G2+ Vision Jet s až o 20 % vyšším vzletovým výkonem a WiFi připojením za letu

Společnost Cirrus Aircraft přichází s vylepšenou verzí letadla Vision Jet™ – G2+ Vision Jet. Přináší optimalizovaný výkon motoru pro rozšířené možnosti plnění úkolů, technologii Gogo® InFlight WiFi pro propojení kabiny se světem a odvážná nová barevná provedení pro nezaměnitelný dojem kdykoliv a kdekoliv.

G2+ Vision Jet je nejnovějším důkazem neutuchajícího odhodlání k inovacím a připojuje se k řadě špičkových technologií nabízených v nejprodávanějším proudovém letadle ve všeobecném letectví, včetně funkce Autothrottle, nouzového automatického přistání Safe Return™ a palubní desky Perspective Touch+™ by Garmin®.

“G2+ Vision Jet je dalším krokem v pokračování transformace osobního letectví,” říká Zean Nielsen, generální ředitel společnosti Cirrus Aircraft. “Vylepšení jak vzletových schopností, tak i zážitek cestujících s připojením na InFlight WiFi zajišťují, že Vision Jet i nadále překonává vyvíjející se potřeby současných i budoucích majitelů. Tento letoun je dalším revolučním pokrokem v oblasti osobní letecké dopravy, který umožnil prvotřídní tým společnosti Cirrus Aircraft,” dodává Nielsen.

Optimalizovaný výkon pro rozšíření možností

Vision Jet je známý jako všestranný jednomotorový proudový letoun, který se dokáže přizpůsobit jedinečným potřebám obchodních a osobních cestovních misí. U modelu G2+ Vision Jet byl motor Williams FJ33-5A jemně vyladěn, přičemž byl nově optimalizován profil tahu, který poskytuje až o 20 % vyšší výkon při vzletu. Čím teplejší vzduch a výše položená vzletová dráha, tím větší nárůst výkonu.Optimalizovaný výkon doplňuje rozšířenou letovou obálku do FL310, která byla uvedena na trh s letounem G2 Vision Jet v roce 2019 a nabízí vyšší výkon pro zvýšení doletu, větší nosnost a jistotu při vysokých teplotách a ve velkých nadmořských výškách, což umožňuje přístup na další letiště v oblíbených destinacích po celém světě.

Vylepšený design pro nezaměnitelný dojem

Nové barevné varianty, včetně odvážně výrazných alternativ jako jsou Titan Grey, Volt a Bimini Blue, se připojují k aktualizovaným designovým liniím, které zdůrazňují charakteristické křivky trupu letounu Vision Jet z uhlíkových vláken a zajišťují nezaměnitelný dojem na rampě, přistávací dráze nebo ve vzduchu. Z exteriéru vstoupí pilot a cestující do pozoruhodně prostorného interiéru navrženého kolem největší kabiny ve své třídě, která je vybavena prvotřídní kůží, polstrovanými sedadly, tlumením hluku a slibuje pohlcující zážitek, který umožňují panoramatická okna jedinečná pro Vision Jet.

Špičkové připojení přímo v kabině s Gogo InFlight WiFi

Služba Gogo InFlight WiFi, která je poprvé k dispozici v letadle G2+ Vision Jet, přináší dokonalé připojení během letu pomocí systému AVANCE L3 společnosti Gogo. Služba InFlight WiFi udržuje pilota a cestující ve spojení se světem, zvyšuje produktivitu a umožňuje komunikaci s týmy a zákazníky na zemi v reálném čase, aby obchod probíhal rychlostí proudového letounu. Přídavné komfortní konektory USB-C zajišťují možnost nabíjení zařízení.

Další výhodou pro majitele a provozovatele je, že počáteční předplatné Gogo InFlight WiFi může být zahrnuto do programu vlastnictví JetStream. Program JetStream je koncipován jako komplexní program, který jde nad rámec standardní záruky a poskytuje další výhody v podobě výměny při běžném opotřebení, opakovaného školení, přímé podpory, předplatitelských služeb a dalších služeb pro vlastnictví bez starostí (Worry – free program).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *