Cirrus Aircraft uvádí na trh řadu SR 2020 poháněnou zcela novou mobilní aplikací

Duluth, Minn. & Knoxville, Tenn. (7. ledna 2020) - Společnost Cirrus Aircraft dnes oznámila uvedení zcela nové řady SR G6 2020. Vrcholem nového modelu je představení aplikace Cirrus IQ™ - poskytuje digitální připojení k letadlu prakticky odkudkoli na světě. Mezi další vylepšení patří přepracovaná estetika interiéru a exteriéru spolu s volitelnou čtyřlistou vrtulí SR22T od Hartzell.

Bezpečnost. Inteligence. Připojení.

Řada SR G6 2020 předefinuje zkušenosti s vlastnictvím letadel zavedením aplikace Cirrus IQ pro iPhone. Jako další krok v maximální konektivitě umožňuje Cirrus IQ vzdálenou komunikaci mezi letadlem a pilotem prostřednictvím aplikace, což zlepšuje zkušenost s vlastnictvím, maximalizuje bezpečnost a efektivitu provozu. Majitelé a provozovatelé letadel řady SR vybavených Cirrus IQ mohou nyní vzdáleně přistupovat k důležitým předletovým informacím o stavu, včetně hladiny paliva a kyslíku, napětí baterie, teploty oleje, umístění letadla a letových hodin stisknutím tlačítka v aplikaci Cirrus Aircraft.

Další vylepšení Cirrus Perspective + TM by Garmin® zahrnují nový poradenský systém se stabilizovaným přístupem, který poskytuje pilotovi vizuální a zvukové výstrahy nestabilních podmínek během přiblížení. S těmito vylepšeními nabízí řada SR G6 2020 nejkomplexnější a nejinteligentnější letové zážitky, které jsou dnes k dispozici, což dělá chytřejší letadlo, chytřejšího pilota a chytřejší létání.