Speciální Edice 2019 SR22T Cirrus Aircraft ARRIVÉE

Každé dobrodružství začíná destinací a vyvrcholí vaším příletem. A váš příběh začíná v těch okamžicích, jakmile přestoupáte mraky směrem k vašemu cíli. Právě jste nepřiletěli. Vy jste právě ovládli umění přilétat.

Společnost Cirrus Aircraft vám hrdě představuje nejnovější Speciální Edici letadla 2019 SR22T, Arrivée. Arrivée je vybaveno FIKI, A/C, Cirrus Global Connect a bylo exkluzivně navrženo s prvotřídním tříbarevným exteriérem a uměleckým provedením interiéru. Arrivée je kolekce 3 úžasných designových provedení: Monako, inspirováno azurovými vodami Středozemního moře; Speyside, připomínající svěží zeleň Skotska; a Sonoma, inspirováno hlubokou karmínově červenou barvou vyzrálého Cabernet Sauvignon.

Samotná zkušenost z vlastnictví překračuje hranice samotného letadla a Arrivée je dodáváno s pětiletou zárukou, což znamená, že veškerá údržba a péče o vaše letadlo je pokryta. Zahrnuje také pět souprav sluchátek Bose A20 ve speciálních obalech a exkluzivní kulinářský a kulturní zážitek v zákulisí Michelinské restaurace, kterou pořádají Michelin ve spolupráci s Cirrus Aircraft.

Tým Cirrus Aircraft CZ