Generace 2 Vision Jet

Druhá Generace Vision® Jet je vyvrcholením nadšené a nepolevující inovace. Jako první osobní Jet na světě, Vision Jet vyniká výkonem a je snadné s ním létat. Je snadné ho vlastnit a provozovat. Radost cestovat, jako pilot i jako cestující. S Vision Jet-em jsme zahájili novou éru osobní dopravy. Éra, ve které proudová rychlost a komfort jsou dostupné. A poté, co Vision Jet získal řadu ocenění včetně Robert J. Collier Trophy - právě začínáme.

S Generací 2 se zvětšují vaše možnosti díky rozšířené letové obálce do hladiny FL310. Zvyšte svůj dolet na více než 1200nm nebo si zvolte dalších 150lbs zátěže na 800nm misi. Se sníženým minimem vertikálního rozestupu (RVSM), váš Vision Jet může efektivněji létat ve vyšších letových hladinách a taky pohodlněji s použitím funkce řízení tahu (AutoThrottle).

Největší kabina ve své třídě, jedinečně postavený trup z uhlíkových vláken teď vytváří prostor s ještě lepším odrušením hluku. Panoramatická okna poskytují úchvatný zážitek pro všechny v kabině. Modulární sezení pro cestující dodává kabině univerzálnost - Rodinné sezení poskytuje tři kabinové sedadla se dvěma volitelnými sedadly pro děti. Zatímco sezení Executive nabízí dvě luxusně zesílená sedadla se středovou konzolí.

Tým Cirrus Aircraft CZ